Szukaj w serwisie

Kategorie:

Finanse / Uprawa / Hodowla / Usługi / Maszyny / Agrobudownictwo

Jak stosować części rolnicze w postaci bron talerzowych?

Czwartek, 21 kwiecień 2022 / kategoria: Maszyny
obrazek artykul
Jak stosować części rolnicze w postaci bron talerzowych?

Odświeżanie gleby jest niezwykle istotną czynnością, jeśli zależy nam na tym, aby w sezonie letnim cieszyć się obfitymi plonami z ogrodów oraz pól. Właściwie dobrane części do maszyn rolniczych pomogą glebie uprawnej nabrać korzystnych właściwości, by każdy rodzaj sadzonek przyjął się natychmiast i by wszystkie prace przyniosły natychmiastowe, pozytywne efekty. Do czego służą brony talerzowe? W jaki sposób powinny być połączone, aby pracować sprawnie przy modyfikowaniu ziemi? Dowiedz się o tym na stronie www.futurefarm24.pl.

Odwiedź internetowy sklep rolniczy i znajdź brony do swojej produkcji rolnej!

Prace polowe, przeprowadzane cyklicznie, każdego dnia w czasie wiosny, potrafią wycisnąć mnóstwo energii nawet z najwytrwalszych optymistów. Praca na polu wymaga ogromnej siły fizycznej i dużego samozaparcia. Ważna jest także umiejętność działania pod presją czasu. Odpowiednio dobrane części rolnicze do maszyn i urządzeń pozwalają skrócić czas pracy i ułatwić wypełnianie poszczególnych zadań. Modyfikujemy wszelkie możliwe systemy i sposoby obrabiania gleby po to, by pracować w bardziej komfortowych warunkach. Polna ziemia zdecydowanie szybciej będzie przygotowana na cały sezon uprawny, jeśli każdy rolnik zainwestuje w brony talerzowe.

Brony talerzowe - niezbędne części rolnicze

Brony talerzowe mają specyficzną, bardzo rozpoznawalną konstrukcję. Składają się z licznych tarcz, które mają dość wklęsły charakter. Ich nazwa wzięła się od wielkości fizycznej bardzo zbliżonej do rozmiarów średnich wielkości talerzy. Montuje się je na minimum dwóch osiach, ale może być ich znacznie więcej. Aby wprawić brony talerzowe w ruch, konieczne jest uruchomienie ciągnika rolniczego, z którym po zamontowaniu współpracują. W wyniku poruszania się ciągnika w przestrzeni polnej talerze w bronach zaczynają się obracać, a twarda, zbita w grudy ziemia zaczyna się rozpadać na drobniejszą strukturę. Do odwróconej gleby dostają się cząsteczki powietrza i wilgoci, co wpływa na jej solidne odświeżenie. Nasz internetowy sklep rolniczy prezentuje szeroką gamę bron talerzowych. Każdy rolnik szanujący swoją pracę powinien przyjrzeć się im z bliska.

Sklep rolniczy - co zyskujemy dzięki zastosowaniu bron?

Kupując części do maszyn rolniczych w postaci bron talerzowych i innych mamy możliwość sprawniejszego wykonania licznych prac na roli w znacznie przyspieszonym tempie. Zaliczymy do nich:

  • mieszanie różnych typów nawozów i wzmacniaczy z polną glebą, można łatwiej mieszać wapno, obornik, a także wszystkie nawozy mineralne
  • kruszenie i nadawanie większej miękkości ziemi
  • spulchnianie gleby po ciężkiej i wilgotnej zimie
  • podorywkę ścierniskową

Części rolnicze w postaci bron są nie tylko tanie, ale też niezwykle wytrzymałe. Trzeba wspomnieć, że te współcześnie produkowane często pokrywane są dodatkową powłoką szlachetnych metali ochronnym, dzięki czemu zachowują długą żywotność i przez długi czas nie ulegają korozji. Fachowo brony dostępne w naszym sklepie rolniczym podzielić możemy na odmiany w kształcie litery "V", "X" oraz brony kompaktowe - najbardziej nowoczesne. Każdy rolnik, który zainstaluje brony talerzowe w swoich maszynach do codziennej pracy, od razu odczuje zwiększony komfort działania.


Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Brak komentarzy
Szukaj:

 

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.AgroTargi.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone