Szukaj w serwisie

Kategorie:

Finanse / Uprawa / Hodowla / Usługi / Maszyny / Agrobudownictwo

Nowe ciągniki Deutz-Fahr serii 6

Środa, 26 czerwiec 2019 / kategoria: Maszyny
obrazek artykul
Nowe ciągniki Deutz-Fahr serii 6

PFG Australia dystrybutor niemieckiej marki Deutz Fahr wprowadził do swojej oferty nowe czterocylindrowe ciągniki Serii 6, które maja wypełnić lukę w segmencie od 130 do 150KM.

Deutz-Fahr - ciągniki Deutz w katalogu Truck1 Polska - opracował potężne i wytrzymałe ciągniki, które sprostają codziennym zadaniom. Czterocylindrowe maszyny spełnią oczekiwania rolników, hodowców czy osób zajmujących się specjalną produkcją rolną.

Zarówno model 6130 (126KM) jak i 6140 (136KM) są dostępne z przekładniami PowerShift i TTV. Prędkość maksymalna ciągników wynosi odpowiednio 40 i 50km/h.

Oba ciągniki oferują pięciobiegową manualną skrzynię biegów z trzema półbiegami Powershift zmienianymi pod obciążeniem.

Model 6130 oferuje 30+30 przełożeń, a 6140 60+60 (z reduktorem i superreduktorem).

Maszyny posiadają rewers elektrohydrauliczny do zmiany kierunku jazdy pod obciążeniem. Dzięki temu możliwa jest zmiana kierunku jazdy bez przerywania momentu obrotowego.

Standardowa konfiguracja układu hydraulicznego obejmuje centrum zamknięte z pompą o zmiennej wydajności do 120 l/min. Zapewnia to udźwig odpowiedni do pracy z dużym i ciężkim osprzętem.

Anthony Darveniza, menedżer produktu Deutz Fahr, wyjaśnił, że nowa seria wypełni lukę na rynku oferując korzyści niedostępne nigdzie indziej.

"Dzięki większemu rozstawowi osi oraz solidnej konstrukcji ciągniki są wyjątkowo stabilne i wydajne. Ludzie na nowo odkryją jak bardzo praca może być efektywna i bezpieczna zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji. Dwa siłowniki podwójnego działania, na których zamontowana jest przednia oś, zwiększają skuteczność zawieszenia" - dodaje Darveniza.

Tony McVilly z Claas Harvest Centre w Colac wyjaśnia "Deutz Fahr dostarczył klientom dokładnie takie maszyny o jakie prosili. Na rynku potrzebne są cięższe czterocylindrowe ciągniki klasy średniej, zastosowana w nich hydraulika jest ogromnym atutem. Otrzymujesz przepływ oleju taki jak w większych maszynach, ale z czterocylindrowym silnikiem".


Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Brak komentarzy
Szukaj:
Złóż zapytanie ofertowe w tej sprawie:
Treść zapytania:
(pamiętaj o podaniu danych kontaktowych oraz miejscowości z kodem)
Autor pytania:
Adres e-mail:
Kod:
Wpisz kod:

 

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.AgroTargi.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone