Szukaj w serwisie

Kategorie:

Finanse / Uprawa / Hodowla / Usługi / Maszyny / Agrobudownictwo

Przyczepy rolnicze obrotnicowe

Sobota, 10 lipiec 2021 / kategoria: Maszyny
obrazek artykul
Przyczepy rolnicze obrotnicowe

Najczęściej spotykane w polskich gospodarstwach są tzw. przyczepy skrzyniowe. Poszczególne modele różnią się między sobą m.in. budową oraz układem. Sporo zależy od rodzaju zastosowanego podwozia.

Oferta dopasowana do użytkownika

Szeroki wybór oferowany przez producenta ZASŁAW pozwala klientom dobrać produkt odpowiedni dla ich potrzeb pod kątem np. wymiarów czy ładowności sprzętu. Dodatkowo może być on wyposażony w dodatkowe akcesoria, które można sprawdzić na portalu producenta przy pomocy konfiguratora pojazdów Agro.

Najpopularniejsze modele

Najczęściej wybierane są przyczepy dwuosiowe z obrotnicą. Taki sprzęt łączyć można w większe zestawy. Przyczepa rolnicza z obrotnicami nie wymaga zwykle dużego ciągnika - na utwardzonym gruncie doskonale radzi sobie z nią większość dostępnych na rynku maszyn. Wiele starszych przyczep posiadało zwykle pojedynczy wywrot. Modele oferowane przez polskiego producenta ZASŁAW mają wywrot na trzy strony, co z pewnością ułatwia użytkowanie i skraca czas rozładunku materiałów. Większość skrzyń ładunkowych sprawdzi się nie tyllko do transportu płodów rolnych, ale także np. europalet. Przyczepy obrotnicowe mogą mieć pojemność ładunkową w zakresie 8,5 - 20,5 m³, z tylnym otworem zsypowym i nowoczesny system blokowania i maskownicę, która sprawia, że woda spływająca po burcie nie dostaje się do wnętrza ładunku.

Pełna oferta oraz konfigurator dostępne na stronie: ZASLAW.pl


Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Brak komentarzy
Szukaj:
Złóż zapytanie ofertowe w tej sprawie:
Treść zapytania:
(pamiętaj o podaniu danych kontaktowych oraz miejscowości z kodem)
Autor pytania:
Adres e-mail:
Kod:
Wpisz kod:

 

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.AgroTargi.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone